![](http://4.bp.blogspot.com/-go9Q-etQpUY/TsTiDRg0S-I/AAAAAAAAAYs/_I4BKmPvEAE/s200/anorimoi_koupa_lefki.jpg)
Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του KalfasBlog, αύριο στη
συναυλία των Ανώριμων στη Θεσσαλονίκη και στον πάγκο του merchandise, εκτός από την επανέκδοση της μπλούζας "
βόδι μπίλντινγκ τσάμπιονς", θα βρείτε για πρώτη φορά κούπες Anorimoi! Οι κούπες θα φέρουν το λογότυπο της μπάντας και θα στοιχίζουν μόλις 8 ευρώ! Θα διατεθούν σε πολύ περιορισμένα τεμάχια και δεδομένης της ποσότητας που θα αγοράσει ο Κάλφας, θα πρέπει να βιαστείτε πολύ για να τις προλάβετε!!! Η εικόνα δίπλα αποτελεί αναπαράσταση από μας και το τελικό προϊόν ενδέχεται να διαφέρει. Τα λέμε αύριο στο Eightball!
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...