Ο front-man των MPLIAX 166, Alex Lamda, σε ένα ακουστικό αφιέρωμα
από γνωστές επιτυχίες της μπάντας μαζί με Πλοκάμι του Καρχαρία και Loutsa Project συνοδευόμενο με ένα τρελό special highlight Rock& Troll Medley από γνωστά τραγούδια,καθώς επίσης και ένα δυνατό Dark, Gothic, Punk πρόγραμμα με γεύσεις από Joy Division και Placebo μέχρι Slipknot, Η.I.M και Marilyn Manson.
![](http://1.bp.blogspot.com/-5-YPvieWSU8/UXjz4tNV8FI/AAAAAAAABn0/aD8q437s9mI/s400/alex-lamda-secondskin-2013-04-26.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...