Το πρόγραμμα ξεκίνησε με λαϊκά τραγούδια, έτσι για να ζεσταθούμε, για να αρχίσουν τα όργανα αμέσως μετά με το "Ουάλα-ουάλα". Στην επόμενη μιάμιση ώρα, ερμηνεύτηκαν 16 ακόμα τραγούδια (το ένα ήταν επανάληψη), συν κάτι ψιλά από το "Walk" των Pantera, ενώ το κοινό έδειχνε με πόσο ενθουσιασμό περίμενε αυτή την επίσκεψη στην πόλη του. Παράλληλα νεαρές κορασίδες έκοβαν τις φλέβες τους μπροστά στη σκηνή για τον Σέξπυρ και την μπάντα του, τσιρίζοντας στις γνωστές ψηλές συχνότητες της ηλικίας τους. Η ατμόσφαιρα ήταν πάντως πολύ ωραία. Ακόμα και μετά τη λήξη, ο κόσμος δεν έφευγε από το μαγαζί, και είχε την ευκαιρία να συνομιλήσει και να βγει φωτογραφίες με τους Trendy HooliGuns, οι οποίοι διασκέδαζαν μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες. Κλείνοντας θέλουμε να ευχαριστήσουμε το συγκρότημα του Σεξπυρ για τις παροχές τους, και ιδιαίτερα τον ντράμερ τους Παντελή, που φιλοξένησε όλο το crew μας στην έπαυλη που διατηρεί στο Ναύπλιο, καθώς είναι πλούσιος.
Μόαρ φωτογράφς στο KalfasBlog@Facebook:
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...