Το KalfasBlog καινοτομεί και πάλι, αφού 3 μήνες μετά τη συναυλία των Mpliax166 στο MODU, η συντακτική ομάδα-δυναμίτης, θυμήθηκε τώρα να γράψει την ανταπόκριση. Ας πάμε λοιπόν πίσω (πίσωωωωωω...) στο 2016, το οποίο ήταν μια σημαντική στιγμή για τους φίλους του εν λόγω pop-punk τρίου, αφού μετά από 4 χρόνια από το "Γυμνοδρομίες", οι Μπλιάχ επέστρεψαν στη δισκογραφία με το τρίτο τους άλμπουμ "Τριπολική Διαταραχή". Και όπως ήταν αναμενόμενο, η κυκλοφορία αυτή, ενέτεινε τις ζωντανές τους εμφανίσεις. Στην τελευταία τους λοιπόν ζωντανή εμφάνιση για το 2016, βρεθήκαμε κι εμείς και κατόπιν εορτής σας μεταφέρουμε το κλίμα.
Το κατάστημα μας εξασφάλισε αποκλειστικό φωτογραφικό υλικό από τη φάση, το οποίο μπορείτε να δείτε στη σελίδα μας στο Facebook, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο. Επίσης έχουμε και δύο βίντεα να ανεβάσουμε στο επίσημο κανάλι μας στο YouTube, αλλά με τους ρυθμούς που δουλεύουμε λογικά θα τα δείτε το 2018. Αυτά.
Set-lists:
Aveline
01. Every me, every you (Placebo cover) 02. Why now 03. Far away 04. Final Destination 05. I disappear 06. Helena (Misfits cover) 07. Song 2 (Blur cover) Τα Ορκ Της Ραφήνας
01. Υπνοτισμός
02. Ο Διευθυντής μας
03. Spongebob 04. Κίτρινο 05. Sadwich 06. Αλάνι 07. Σήκω κοπελάρα 08. Η χελώνα η Φιφή | Μπλιάχ 166 01. Γυμνοδρομίες 02. Mpliax Anthem 03. One Night Stand 04. Λαμαρίνα 05. Ξύδια και Ταξίδια 06. Όλοι πιο κοντά 07. Κάγκουρες 08. Νούμερα 09. Εθνικός Ύπνος 10. Τσουλί 11. Επείγον Περιστατικό 12. Καυλέας 13. Το εκρού του νεκρού 14. Ξενέρωτος 15. Αναπτήρας 16. Περίοδος / Γελάς 17. Σουβλάκι με πίτα 18. Πιες 19. Εύη 20. Άντε αγαπηθείτε όλοι |
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...