Δελτίο τύπου: " Έρχεται ο Μαύρος Ήλος από τας Αγγλίας! Σας θέλουμε όλους εκεί! Θα είναι και ο ΣΕΞΠΥΡ, θα είναι και ο Λόγιος από ΤΡΙ.Π.Α. ΚΡΟΥ και ο Bobbys o Tsimblidas και ο Τωm ο Unit. Θα κάνει και stand up comedy o Αλέξανδρος Τιτκώβ, ενώ στα dexx θα κάθεται φαρδύς πλατύς ο iPsychos! Και Φυσικά ο Μαύρος Ήλος σε μια διαδρομή σε όλη την Ελληνοβρετανική δισκογραφία του. 26 Μαρτίου στο MODU. Είσοδος με τα τσαρούχια λόγω εθνικής εορτής και με 6 ευρώ στην τσέπη. Έξοδος κατά τις 12... Σας περιμένουμε! "
![](https://1.bp.blogspot.com/-_pzOuejZLjg/WNEnXABFHqI/AAAAAAAACT4/IhyhKL8wnmQh9Rjs19-Dv3UmuRaTE7p-wCLcB/s800/MavrosIlos_2017-03-26.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...