![](http://1.bp.blogspot.com/-wHduRSndrr4/T92owxqEgMI/AAAAAAAAA1k/S1FDshI_NTA/s1600/tripa_toumbano.jpg)
Στίχοι: ΤΡΙΠΑ & Πρύτανης / Μουσική: Αρούλης & Πρύτανης / Μίξη-mastering: Πρύτανης (Tetartos Sound Studio) / Χορτοφάγος: Κωνσταντίνα Γεωργαντά / Σκηνοθεσία: Γιάννης Τζουβελέκης / Παραγωγή: Bullseye Productions / Διεύθυνση φωτογραφίας: Θανάσης Βασιλείου / Post production: Μπουντρούμι Studios / Color correction: Κωνσταντίνα Γεωργαντά / από το Μπουντρούμι και την Imiz Biz Entertainment
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...