Μετά από deal που έκλεισε χτες βράδυ σε μπυραρία των Εξαρχείων, ο μεγάλος ηχολήπτης και κιθαρίστας των Anorimoi Γιάννης "Σατριγιάννης" Μακρής, συμφώνησε να μιξάρει τον επερχόμενο δίσκο των Trendy HooliGuns, ο οποίος αναμένετε να είναι πολύ σκληρός. Δηλαδή πιο σκληρός από τους προηγούμενους. Η κυκλοφορία αναμένεται μέσα στο 2013. Και φυσικά ότι νεότερο θα το μάθετε από δω μέσα. Γιατί είμαστε οι καλύτεροι του είδους μας. Η συνεργασία ανακοινώθηκε και επίσημα από το trendyhooliguns.gr.
![](http://2.bp.blogspot.com/-K7DPYNP1uWY/UPG2EH1erpI/AAAAAAAABac/2Ib-ymc-h2A/s1600/satrigiannis.jpg)
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Έλα, πες την μαλακία σου...